Nepekne manipulacie uvah vo Vasom pripade.
Sudrznost, solidarita, chapavost, sucit, empatia, zaujem pomahat slabsim, rozumiet problemom inym, starostlivost, srdecnost, odhananie zarmutku inym, laska, bratstvo, tolerancia, vdacnost, zhovievavost, miernost, ludskost, charita, odpustanie. To vsetko existuje medzi ludmi. Volajako sa stalo, ze vsetko mimo Vas, Vy mate starosti iba o svoje moznosti ako švindlovat, zosmiesňovať, oklamat, vymknut sa pravidlam, postrcit svojich kumpanov dopredu, dat ich dohromady, aby sa Vasa snaha ovladat iných znasobila, blufovanie, dezinformovanie, pouzivanie trickov pri evidenciách, oznacovanie falsovania za optimalizaciu alebo kreativitu,obrovsky egoizmus platit cokolvek iba pre seba, ostatni ludia nech zhynu. Mate zverske chovanie. Zverske ho mali prave ti bachari a dozorcovia v koncentrákoch a nie ako ste nam to tu podsunuli, ze taki by mali byt oblubeni v kolektive, pretoze diktovali pravidla.Vacsina obcanov diktuje pravidla vo fungujúcej demokracii.

