Budu mat pridane mesacne 470 / 12 = 39,20€, ak pocitame na priemerny dôchodok. Tych cca 350 tisíc dochodcov vsak budu mat pridanych 850 / 12 = 70,90€ mesacne cize vacsina viacej ako dvojnásobok voci ostanym. Kedy nastane spravodlivost, ze sa zacne pridavat od valorizacie miezd a inflacie cien odvodena pevna ciastka pre vsetkych? Inflacia (strata kupnej sily Eura postihuje vsetkych rovnako). Jednota dochodcov mlci, bodaj by nie ked jej predseda pan Lipiansky je v tej kategorii s vysokymi prijmami a vysokym dochodkom (clenstvo v Dozornej rade SP). Podobne odborarski predaci mlcia, vsak oni su tiez v tej kategorii s budúcimi vysokymi dochodkami.
Ako by sa to teda malo vykonat to navysovanie? Nie trinastym dochodkom, ale zvysovanim mesacne vyplacanych dochodkov pre vsetkych dochodcov o pevnu ciastku.
Dochodcovia pred volbami si myslia, ze iba laviciari za nich bojuju. Pritom ich neustale falosne zavadzaju.


