Vasa snaha strasit ludi blbostami bude neucinna. Prave naopak vacsina ludi chce zverejnovanie a odtajnovanie vsetkeho, aby sa cez vsetky tie tajomstva nedali skryvat zlocinecke postupy kradezi zo statneho. Chudoba sa nema coho bat, strach maju iba ti, ktori zbohatli zlocineckymi postupmi a spekulaciam.
Su taki poslanci, ktori za 5000 eurove platy chodia stlacat tlacitka do parlamentu. Svojrazny politik ked nemal co aktivne v parlamente riesit, pripravoval doma pravdepodobne strategie a taktiky ako zvratit ten obludny system (rezim), ktory tu stale mame.


