Kontaminovaná voda v meste Flint je ľudská tragédia
Ako je o vlastne u nas s predavanou CocaColou? Citat z jednej diskusie:
"Ahojte,
zavzpomínal jsem na dětská léta, kdy fungovaly v Československu tzv. Jakostní normy, a Oborové normy. Výborná to věc! ...Při tehdejším rušení těchto norem (tenkrát ještě soudruh) Klaus veřejně prohlásil, že "neviditelná ruka trhu" to vyřeší, myšleno konkurence. ...Dříve výrobkům určoval kvalitativní směr stát těmito zákony, dnes jsou však zrušeny a riziko výběru spadlo na zákazníka...
Cola - někdo tu mluvil o 0,3l také pak byly i 0,2l lahvičky:) Poctivá kola to byla( výborná chut! :) Relativne drahá ale dobrá. To dnes je vše jinak. Minimalně mi to přijde naředěné.
Např. cola s cukrem=ok (dejme tomu), ale jakmile je někde aspartam, sacharin či jiná chemie doporučuji se tomuto vyhnout obloukem :) Ono dnes to celkove není moc snadné s tím výběrem potraviny. "
Dnes sa v Kauflande predavaju flase s oznacenim CocaCola, na ktorych je vsak drobnym pismom napisane aj to, ze je to "Limonada s prichutou CocaColy".