Kmotor sa hra so svojimi ofcami ako s tupymi zvieratami
Kmotor sa hra so svojimi ofcami ako s tupymi zvieratami
A vies aj preco? :)
Lavrova do prvej linie! Proti ukrajinskym dronom :D
oficialne tu mame preukazanu neschopnost vlady hranola .. ustavnym sudom
jasne, treba nabrat indov a nie ludi, co nam vedia priniest miliony ;)
mas pravdu, je to zbytocne, aj tak to smeraci rozkradnu. lepsi indovia :D
nie je mozne, ked hranol ma stale z coho kradnut. :D
navyse daleko iacej rokov a pre viac kumpanov vo vacsom ;)
ty si debil, ked nevies .. nooo? cakam :D
kedy to bolo? ktory rok?
mozno dovtedy vymru, lebo kradnut este je z coho .. to znamena, nic moc pre ostatnych..
ako normalni ludia, =si nepochopil ;-) a neodpovedas, len fabulujes :D
tak normalni ludia chapu bezodkladnost ako "pri prvej moznej prilezitosti"
v tomto zmysle napr. pri prvom moznom hlasovani v parlamente
ako chapes ty bezodkladnost? :D
cize promile neklesa, ale stupa..
v tomto pripade miliardy :D
preco, nech si to poriadne vyzeru
asi musime padnut ako greci, kde sa naozajstne setrenie musi akceptovat
Fycovolicov?
2010-2019, aj po covide
Ak to hodnotis podla svojho zivota na slovensku, tak je pravda, ze to nevnimas ;)
Ty hlava, potrebujes aspon 2 bunky, aby si pochopil, ze stabilitu rozbil Putinov utok a Trumpove hranie sa so svetom
Celosvetovy? :D Fyco moze najma za stav na Slovensku. Aj ked bol celosvetovy hospodarsky rast, tak Slovensko za jeho vlady slo dole vodou..
Pozri, ked prestanes pit, tiez to neurobi z teba Einsteina. Takze problem bude niekde inde..
Hehe, "opatrenia" vlady nevysli, ale clenovia vlady nesmierne zbohatli.
Podla ozranov za to mozu sankcie, EU, simeckova matka...
Tu sa tazko radi..
Uz asi len ti indovia su zachrana.. aj ti maju zrejme viacej rozumu ako ofcovolici
Odporúčame