Lebo to nevedia prezit v kremli?
Ak.. ak.. ak Prekvitali by dalej, ak by putin nebol pri moci ako kliest a neodstranoval ludi.. uz mu z tej dlhej politiky preskocilo
Co uz ked je putko taky psycho.
Necha sa nadialku ovladat z Washingtonu a odpali to prvy.
Je to dlho len babka americanov.
(Sorry za uroven prispevku, snad sa podarilo reagovat podobnou mentalnou urovnou.)
Haha, pekny navijak a vysmech pre rusov. Cize su v A, ale len ked budu posluchat. Aspon ich to moze motivovat. Treba ich vychovat ako male deti.
Neboj sa, bude to specialna zmluva, podobne ako specialna operacia :)
Zase strasis ruskym egom?
Slobody sa netreba bat.
Nevymyslas si? Taras ako ti rusi.
Poprekrucaju tie definicie ako im vyhovuje. Uz to zrazu plati aj na okupacne anexovane zony..
Treba este specialnejsiu, aby sa rusko neodvazilo utocit
Urcite sa netreba bat pouzitia jadrovych zbrani zo strany ruska. Ked oni tak vehementne chrania civilistov, tak by si to predsa nedovolili?
Naco potom o tom stale rozpravaju? Neprotirecia si?
A preco by ich mali mat rusi? Nie je to nespravodlive?
Patria vsetkym obyvatelom Zeme.
Nech ich predavaju za normalne ceny a nie zneuzivaju.. Ved ich nevytvorili.
Ved uz rusko prehrava desatrocia.. ekonomicky, rozvojovo, migracne, atd.
Za ich sposoby nesie zodpovednost zapad?
Strasis niecim, co sa nestalo
Prekrucujes a stves voci sebe narody, kt si pomahaju..
Typicky smejdacky rusky pristup..
A koli tomu vyvolali 3 sv vojnu? Treba chapat pointu..
Odporúčame