Prvu cast vety nahrad "kto veri putinovi"
Zavislost sa da odstranit, ak budeme ponukat nieco, co ma hodnotu.
V kremli asi veria na numerologiu. Chcu co najlepsie napodobnit fasistov.
Skor preto, ze Putinovi nevysla trojdnova zakerna "specialna operacia"
Vitazstvo nad zlom sposobuje radosť, je to pochopitelne.
Skor nie je pochopitelna radost nad ruskou expanziou..
Ukrajina prejavila silne odhodlanie branit sa ruskej fasistickej expanzii, to sa musi uznat.
Zapad im pomaha materialne a oni nasadzuju vlastne zivoty proti okupantom.
Raz sa dostanu do Nato, do krajin, ktore chcu slobodne zit.
cize aj my si zadovazme jadrove zbrane a budeme v pohode.. nebudeme blafovat. to dava zmysel, ze?
prvy ciel bude putin. pride zachranka s kazajkou..
putin: zabija ludi a tvari sa pri tom ako dobrak.
a v rusku mu to zeru.
takzvana "vypln bojoveho vozidla"
ked uz orcovia z kremlu nemozu cestovat, chcu dopriat aj poddanym..
Ludia by ani nebojovali, ale niekto v kremli chce.. asi on pozera tie filmy. Hehe
Citaj spravy, kolko potkanovych oponentov umiera predcasne
no jasne, neobmedzovali dodavky, ze? :D
.. tak nech sa nevyhovaraju na sankcie
a co tak uz rusom nedoslo, ze vydieranie zachvilu nebude fungovat?
.. ty si myslis, ze tento konflikt sa ukonci zajtra?
.. nemaju zaujem dodavat plyn
kludne to mohla byt naloz pustena v plyne
ako by sa cudzie plavidlo dostalo k plynovodu? riskovalo by odhalenie?
kludne to mohla byt naloz pustena v plyne?
ti, ktori nechceli mat problemy - hlasovat za nie, radsej neprisli.
je velmi mala ucast, vacsina je za nie, neprisla.
akurat nesedi, preco vysledok nebol 100% za.
to sa opili pri pocitani? preco ta odchylka?
skorumpovane rusko. s panom bohom.
vsetko je uz naplanovane?
zlodej uz vidi ulovok vo svojom vrecku?
Odporúčame