prave dohorel olympijsky ohen v pekingu a zaverecnu ceremoniu uzavrel ohnostroj
ruske vojiska preberaju stafetu, raketove sily su pripravene, staci zapalit..
prave dohorel olympijsky ohen v pekingu a zaverecnu ceremoniu uzavrel ohnostroj
ruske vojiska preberaju stafetu, raketove sily su pripravene, staci zapalit..
alebo tucniaky a ladove medvede? :D
cinski bratia slovania :D
(ani gramaticky ani obsahovo nenapisane spravne :D .. sorry, nedalo sa)
kazde nasilie skor, ci neskor skonci odporom. je to len vykrik ruskeho magora.. znasilnovat svet zalozeny na slobode, prave sebaurcenia, sebarozhodovania.
rusi ziskaju zlatu, ale to bude len bidenova robota, aby vyuzil oslabenie ruskej armady a zautocil pocas oslav
:)
no povedz, kto je priatel ukrajiny - ci rusko alebo usa
ze usa nie je, si uz povedal
ak povies, ze rusko je priatel ukrajiny, tak ma prekvapis
ak povies, ze ani jeden, tak potom ide o mieru vztahov.. a obavam sa, ze rusko je vnimane v ukrajine este negativnejsie ako usa.. (ukrajinskym obyvatelstvom, nie ruskym)
ak bolo v eu 130k us jednotiek v utocnej pozicii, to by sme si vsimli, nie? :)
popieraš ruské jednotky v masívnom počte pri ukr hraniciach?
usa jednotky prichádzajú do eu, ale nie sú v bojových pozíciách a vo veľkých množstvách
ukrajinské jednotky sú v obranných pozíciách
chýba ti celkový obraz - kolektivizácia poľnohospodárstva, likvidácia súkromného vlastníctva poľnohospodárskej pôdy
černobyľ - utajované skutočnosti o vlastnostiach reaktoru, ktoré režim držal pod zámkom vyvolali dojem, že reaktor je bezpečný a takisto viedol operátora ku katastrofálnemu omylu. núdzové odstavenie reaktoru vyvolalo presne opačnú reakciu - reaktor sa neodstavil, ale vybuchol. utajovaný kladný dutinový koeficient reaktivity.
jasne, ze sa musis vyvrsit.. ale fakty hovoria o ruskych 130+k jednotkach.
ze su ruske jednotky a technika v masivnom pocte pri hraniciach s ukrajinou je nespochybnitelne.
otazka komu verit :) niekto tvrdi, ze idu rusi utocit, niekto, ze ide ukrajina utocit, niekto, ze usa, niekto, ze nic sa nedeje. pravdepodobne si uz kazda zainteresovana strana spravila plan na kazdu z moznosti. to len diskutujuci si myslia, ze moze nastat len jedna moznost :)
spomenme len vyhladovanie ukrajiny v 30tych rokov, ked rusi za trest zhabali urodu ukrajiny a zomrelo 3-6 milionov ukrajincov. alebo spomienku na cernobyl, ked ruske sposoby vedenia statu a vedy viedli k vytvoreniu podmienok najsmutnejsej havarie. ani v samostatnej ere ukrajina nema pokoj. odclenenie krymu s vyraznou intervenciou ruska, ruske snahy o rozklad v tomto desatroci. je neuveritelne, kolko ruskeho utrpenia si musi vytrpiet kazda generacia na ukrajine. smutne osudy ludi, ktori sa musia branit.
mate nas obdiv a podporu.
preco rusko stahuje vojakov, ked to vlastne bolo v poriadku? nastala chyba vo vypoctoch? :D
zevraj poslanci vyzyvaju putina.. co sa da robit, putin musi posluchat
Odporúčame