ty si asi plateny v rubloch
smutne. rusi za tento pocin budu musiet dlho hladat tvar pred svetom.
horsie, budu musiet hladat tvar aj pred sebou za vrazdenie bratov.
smutne.
preto, ze niekto vydal prikaz na specialnu vojensku operaciu.
ten cecensky hrdlorez by mal byt okamzite vybombardovany.
co sa do toho miesa? + dalsi bielorusi .. dava to legitimitu ostatnym statom aktivne zapojit sa na stranu ukrajiny
jediny clovek na zemi ma momentalne najviac nepriatelov a zaroven najviac slabomyselnych priatelov.
je to vladimir putin.
to OSN, co medzinarodne diskutuje o bezpecnosti na planete
preco rusi netrvali na vyslani mierovych sil do ukrajiny v OSN ???
musis mat pravdu, inac sa to neda vysvetlit. a to mrzi najviac.
ludia sa nespravaju ako ludia. ludia, ktori zili pri sebe. rusi ich asi nikdy nemali radi.
neda sa to predstavit. nikdy sme neboli krvilacni. rusi musia mat uplne inu psychiku. prevraty, vojny, bieda, propaganda. boja sa, su zvierata, alebo sa nestaraju? (kombinacia vsetkeho?)
zeby boli ine okolnosti? hlasovanie v osn? rezimy potlacajuce ludske prava? ...
smutne. ako zvierata. rusi, co sa ozvu proti, su zatykani. demokracia roky potlacena.
ani nie.. aj rusaci maju z toho strach.
fyzicke odpojenie od siete = neposles nic
vsak najdu alternativu, bude to velmi boliet
no vidis, niekto vie predvidat, vedel to
niekto sa pouci za par dni
niekto mozno za pol roka
... mozno nikdy
Vzťahy so Západom sa blížia k „bodu, z ktorého niet návratu,“ vyhlásila hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí v reakcii na nové rozsiahle ekonomické sankcie.
„Dostali sme sa do bodu, za ktorým už neexistuje žiadna cesta späť,“
Co sa tak naivne cuduje?
DAJTE NAM UZ POKOJ!
treba okamzite zabezpecit vychodnu nato hranicu.
rusko ma 2/3 hrdlorezov stale nachystanych pre pripad, zeby isli dalej.
so zabezpecenou hranicou ich odstrihnut od swiftu.
nemci palec hore za patriot
rusaci skusaju, co vydrzi svet.
odpojte ich od swiftu, vynulujte ucty. vymazte im rezervy.
necakajte! nech si nemyslia, aku odvahu maju!
najprv nie a potom ano? to zariadil nejaky rusky agent?
ale nech idu. vacsia hamba, ked ich vypiskaju. iste pre rusov nebude prijemne, ako sa ostatni na nich budu pozerat.. mozu sa podakovat svojmu kremelskemu "osloboditelovi".
krvave palce
ja si myslim, ze este vedia podojit biedny rusky lud, aj keby nemali ani jeden dolar. ved vravim, su to odbornici :D
podla vyrazu sudruha lavrova sa da domnievat, ze v moskve su najlepsi odbornici na trhovu ekonomiku na svete.. a nielen na nu!
:D
to by si mali dat pozor aj na ten plyn..
Odporúčame