mozes to zaobalovat do coho chces.
porovnaj, ako su na tom krajiny s pomocou od usa a ako s "pomocou" od ruska
mozes to zaobalovat do coho chces.
porovnaj, ako su na tom krajiny s pomocou od usa a ako s "pomocou" od ruska
cize ich to nebude nic stat, my ich tu vybavime, tu budu na dovolenke a v pripade konfliktu sa zdekuju. chrania vlastne len seba.
risknem to ;) lepsie ako cakat na znasilnujucich rusov
ked vies preukazat svoje schopnosti a cenu, nie si otrok
ak nie, treba na tom zapracovat :)
najprv zmluva, potom spolupraca. nie naopak, ako s agresivnym ruskom :)
integrovat sa k vyspelym statom a demokraciam je prinos.
nepochopil si? pisal som o vyvazani kapitalu z ruska, uzivani si miliardarov mimo ruska. pricom je bieda v rusku.
vymyvanie mozgov v praxi: pred 8 rokmi 83 percent ludi na Slovensku odmietalo Rusku agresiu proti Ukrajine
dnes si myslia, ze zdroj napatia je usa/nato?
35% Slovakov je zrejme za spolupracu s Al-kaida, 19% s Talibanom a 14% s Islamskym statom
mozno tym sa nakoniec zvysi zivotna uroven v rusku. dobry krok!
nechcem zmluvu, ale chcem sa citit bezpecne.
nehcem pracovat, ale chcem sa mat dobre.
nechcem ist do armady, ale chcem byt chraneny.
nechcem sa vzdelavat, ale chcem vyuzivat vydobytky pokroku.
zafrflem, ohovorim zapad, ale chcem sa mat ako na zapade.
volicov koho to pripomina?
otazka, kto bol skor?
udalosti maju istu kauzalitu.
zajtra vstanem a ocitnem sa v rusku. u nas to je mozne! to nie je sen!
bohvie, co to bol za prieskum.. inac slovaci cakaju na pecene holuby..
bohuzial nepije, nenadava, nespi so zenami, netreba sa za nu hambit, dokonca ma aj nazor podporeny faktami.
a to vadi!!!! :X
Otazka, ci tieto teorie su realne - neda sa len ukazovat prstom. Zil som v dvoch spominanych krajinach, mam realnu skusenost. Poznam aki su tam ludia, aku maju ekonomiku a historiu - preco sa im dari byt neutralni. Nemyslim, ze to plati o Slovensku. Tuna by nas ti nasi zlodeji rozkradli okamzite, skoncili by sme modelom silnej oligarchie (nemame ludi pracujucich len pre stat). Nemame ani ekonomicku vyhodu (vs Svajciarsko). Nemame technologie, armadu (vs Svedsko).. Nic moc.. Mnohim sa to nepaci, do EU nas prijali v suvislosti s clenstvom NATO.
Odporúčame