rusi vytrvalo zbroja a predvadzaju vojensku silu.
sme v nato, v eu, chceme sa mat zapadne standardy. nasa armada je slaba. mozeme byt radi, ze nas usa chcu aspon malo podporit. tych tisic vojakov je skor psychologicky efekt.
alebo vystupme z nato, z eu, skusme, co dokazeme ako izolovana krajina. kto si mysli, ze by to bolo lepsie, tak sa myli..


