Putin ponúka zbrane rôznym krajinám sveta. Sú vyskúšané v boji, hovorí
ruská zbrane nie sú zlé, len bohužiaľ, majú smolu a sú vyskúšané v konflikte, kde sa proti nim postavil bojachtivý nepriateľ, odhodlaný a hlavne aj nie zle vyzbrojený - youtube je plný zostrelených KA-52 (tie majú ťažké straty), zničených najmodernejších tankov T-90, resp. posledných variant T-72 a odposluchov neodpočúvateľných vysielačiek, účinnej zastaralej ukrajinskej PVO proti ruským kalibrom atď........ možno, keby ich obsluhovali ukrajinci a bojovalo by sa v inej vojne, vyzeralo by to inak, ale dnes je to skôr o neschopnosti rusov využiť potenciál svojich zbraní v boji ako o úspešnom použití, i keď je nutné priznať, že úspechy rusi dosiahli, ale skôr vďaka takticky vedeným útokom ako skvelej vojnovej stratégii - aj keď ukrajinci majú v živej sile prevahu, predsa len ich vojaci sú rozmiestnení po celej krajine, naopak rusi sa koncentrujú podľa potreby a tým získavajú palebnú prevahu nad ukrajincami....