máš, aj nemáš pravdu - na jednej strane získali závody, ale nie know-how, t.j. zdarma majú len veľký problém, tvorený závodom, jeho zamestnancami a tým to hasne.... rozbeh výroby je zložitý, lebo aj na ruské autá sa dovážali súčiastky z celého sveta a to sa len tak nahradiť nedá vyklepaním v miestnej dielni.... na druhej strane síce číňania pomôžu, ale veľmi opatrne, aby vďaka tomu neprišli o lepší biznis v rámci iných lokalít....


