Omikron môže vyradiť desiatky tisíc zamestnancov, upozorňujú zväzy. Ako sa firmy pripravujú na ďalšiu vlnu?
no je tu jedna teória, ktorú nikto nevyskúšal - ak zhasneme všetci svetlo na dosť dlh dobu, tak teoreticky by mal vírus skapať na tmu... takto síce skrachujeme, pomrieme od strachu a bude tu tma, ale možno vírus zdochne :-D
P.S. zapnem správy - šírenie strachu, zapnem internet - šírenie strachu.... prídem do obchodu - šírenie strachu, prídem do školy - šírenie strachu, otvorím dvere - šírenie strachu.... čo sa týka šírenia strachu, tak by sme tu už mali dávno vykapať, ešte pred 4 mesiacmi naši slávni odborníci kvákali, že do konca roka budú len tri kategórie ľudí - očkovaní, prekonaní alebo mŕtvy, vzhľadom na to, koľko je neočkovaných, tak by nám malo denne umierať na covid cca 3.000 - 5.000 ľudí a akosi nič také sa nekoná...