aké 3 roky? toho progresívca verejne zlynčovať - keď nám ešte za komunistov napadli farára z našej rodiny za to, že pri oprave strechy kostola spadol chlapík a zabil sa, tak si to s farárom prišla vybaviť rodina nebohého... dobili ho ako psa, on to nehlásil, ale my ako správny rodinní príslušníci v súlade s heslom "oko za oko, zub za zub" sme im to vytmavili - oni tiež to nehlásili, však farár ho nezhodil zo strechy.... a zároveň pochopili, že ak mu ešte raz siahnu na krk, vráti sa im to 10 násobne a bol pokoj a tak radi k nemu chodili potom...


