Účinnosť vakcíny od Pfizeru za posledné dva mesiace v Izraeli výrazne poklesla
darmo, ak izraelčania niečo také vypustia do sveta, tak to je budúci prúser pre celý svet, vzhľadom na to, že namiesto jednania o cene dali neodmietateľnú ponuku a očkovali ako draci.... pochybujem, že celý tento problém vyrieši ďalšia dávka, skôr si myslím, že pokiaľ sa neprestane blokovať každá normálna diskusia na vedeckej úrovni, nedostaneme sa k žiadnemu riešeniu.... ale minulého roky mi povedali hygienici, že pandémia bude 2 - 3 roky, takže ešte minimálne rok budeme čítať správy na tému covid a neskôr sa konečne nájde jednoduché a lacné riešenie, i keď niekto môže mať aj veľmi silný priebeh....