Remišová: Generál bez vojska
repa sa nudí tak píše zas o strane s výtlakom plnotučného mlieka, ale onedlho bude len polotučné - verona, aj keď jej IQ je mizerne nízke, robí len to, čo si odhlasovali členovia strany, ak by to robil kiska, tak nikto ani necekne, repák zabudol napísať, že vďaka vykopnutiu krpeľana z dvoch funkcií, dostala do predsedníctva na miesto jedného koľbabovca dvoch svojich ľudí a už má aj miernu prevahu.... na druhej strane koľbaba tiež chápe, že ak rozbije stranu, jej politické ambície skončili na večné veky, lebo nová strana nebude mať výtlak ani polotučného mlieka a včlenenie do inej strany je problém - časť straníkov s tým môže, ale nebude súhlasiť a o ich poslanecké hviezdy okrem hattasa bude veľký záujem len teraz, pred voľbami rýchlo pochopia, že môžu ísť maximálne kravy pásť, alebo budú na 130 mieste kandidátky... a to všetko len preto, že skrachovaná koľbaba chce mať moc a viesť stranu, ktorú vlastne úspešne potápa... bolo verejným tajomstvom, že hranol sa s pele nemusia...