akože prepúšťajú? však jeden minister tvrdí, že firmy neprepúšťajú vďaka podpore zamestnávania a druhý, že podnikatelia neprepúšťajú a nerušia prevádzky, vďaka dotáciám na cestovný ruch... ale ako vidno, dopadli všetci ako ja - dostali pár chechtákov a od pondelka aj ja prepúšťam...


