to, že zrušili tento skutočne chorí zákon je správne... lebo dať možnosť ľuďom robiť niečo legálne s kopou obmedzení nemá význam.... ale mali tento zákon nahradiť iným zákonom, ktorý by skutočne neobmedzoval ľudí pri bohumilej činnosti.... ale kde že, tak to musia všetci robiť na čierno...


