Migrantov po požiari nik nechce, Európa berie len deti
chcem vidieť, ako by sa u nich doma správali k ľuďom, ktorí by požiadali tam o azyl a ktorí by sa snažili dosiahnuť splnenie svojich požiadaviek napr. tým, že by neustále útočili na policajtov, vojakov, požiarnikov, humanitárnych pracovníkov a nakoniec si podpálili aj obydlia, v ktorých bývajú... zásah poriadkových síl by bol taký, že by rátali mŕtvy v desiatkach, zmrzačených a zranených v stovkách... darmo, Európa dávno stratila schopnosť riešiť problémy a pritom riešenie je jednoduché - jeden veľký ostrov a Grécko má ich dosť, dostanú stany, dostanú vodu a budú čakať, čo ďalej a zároveň ostrov nech si spravujú humanitárne organizácie, aby zaručili ľuďom ich práva.... aspoň uvidíme ukážku lásky, porozumenia, tolerancie v praxi...