od kedy EÚ má problém s právom šariá? však nám tvrdia, že je to dobré, spravodlivé právo a malo by byť implementované do nášho právneho systému... navyše, to musí byť riadny magor, kto vyhlási, že trest smrti nemá odstrašujúci účinok - ak by sme ho zaviedli za vraždu, znásilnenie a mafiu, tak každý sa rozmyslí, či niečo také urobí....


