to určite nie.... to si len poliaci mysleli, že keď kúpia skoro skrachovaný reťazec, vyplatia jeho dlhy, dajú do toho pár mega a o pár rokov to predajú ako výkladnú skriňu slovenského maloobchodu za brutálne peniaze... lenže rýchlo zistili, že u nás to už nie je 100 rokov za opicami a že dosiahnuť primeranú maržu na prevádzke pre pár panelákov nie je možné, ak neponúknu niečo viac... a oni nie že neponúkli viac, oni ešte osekali aj to, čo ľudia chceli....


