Danko obvinil Pellegriniho, že porušil koaličnú dohodu
presne si popísal problémy - drvivá väčšina diskutujúcich kapiťána 100žiara odsúdila, ale len preto, že nechápu, v čom je pointa... to nie je o minimálnej mzde, ale celkových mzdových nákladov, t.j. superhrubá mzda.... a dnes nezamestnám nízko kvalifikovaného za 850 eur, tak zajtra ho tiež nezamestnám za 1000 eur a už sa aj zamyslím, či ten biznis má význam.... a toto väčšina nechápe.... každý vidí, čo príde na účet, ja ako zamestnávateľ vidím, čo všetko musím platiť ... dnes mi známy povedal, že ruší kaviareň - zamestnával 2 ľudí, mzdové náklady na úrovni cca 2500 eur, platil mesačne dph cca 1000 eur ročne daň z príjmu cca 3000 eur.... štát len jeho rozhodnutím prišiel o mesačne cca o 2000 eur na daniach a odvodoch.. a takých bude pribúdať.. jeden majiteľ budovy mi hovoril, že už má problémy prenajať priestor, aj keby ho dával zadarmo.... obchody na sídliskách a dedinách pomaly zaniknú a všetci pekne krásne si budú jazdiť autom alebo im budú voziť.. mzdy musia ísť hore, to je ale fakt