Kia XCeed: Štvrtý variant Ceedu je crossover. Spája to najlepšie z oboch svetov
som rád, že som ťa v piatok pobavil - ver mi, keď ti malé auto, v ktorom sedíš, zrámuje kamión, nebude ti do smiechu, ale ak to zažiješ, nezabudni sa pri tom veľmi dobre smiať a zabávať, možno budeš mať šťastie o tom písať, ako ja - jeden môj známy jazdí len na BMW X7, lebo mu zachránila život pri ťažkej havárke, druhý zas nedopustí na meďáky a iné auto si ani nekúpi - tiež prežil ťažkú havárku.... ale havárka je jedna vec, druhá vec je zážitok s asistenčnou službou kia, ich dealerom nový topcar žilina, likvidáciou totálky od kooperatívy (ich česká pobočka sa správala inak).... ver mi, ani vtedy by ti nebolo do smiechu a všetko to korunoval cca po pol roku telefonát jednej paničky, že vraj kde má picanto rezervu.... no nemá a zistili, že mechanik z firmy novy topcar si vrak za cca 45.000 Sk odkúpil, opravil, zaviezol do AAA auto a výhodne predal ako nehavarovanú jazdenku, hlavne že firma nám z autíčka urobila totálku... nečuduj sa, že NoKIA.... jazdím na peugeotoch, i keď aj s nimi