nechal by som ho rituálne umučiť a pokiaľ na to nemajú odvahu, nech ho odvedú do nejakej nepriateľskej lokality, dajú pištoľ s jedným zásobníkom a nech si poradí ako vie... výkupné zaňho nikto platiť nebude... navyše trest smrti nie je trest, je to milosť...


