to, že by poslanec mal zarábať viac ako bežný človek, to sa mi zdá normálne, nenormálne je, že mu platíme asistentov, ktorí nič nerobia, kancelárie, v ktorých nie sú celý rok.... do práce nechodia, resp. sa len zaregistrujú, počas pracovnej doby v rámci parlamentu chľascú a papkajú za ceny, ktoré sú prakticky socialistické atď... a vždy každá optimalizácia štátnej správy skončí navýšením počtu úradníkov...


