a ukáž mi toho magora, ktorý si kúpi SUV s litrákom a benzínom? žena má vo svojom 1,6 hdi a je to slabé, resp. je to dobré na rovné cesty a kľudnú jazdu, amsterdam a späť som na tom dal na 5 litroch a to sme šli traja a boli sme naložení... ak už mám minúť prašule, tak buď si kúpim dáciu alebo ladu, kde neriešim motor - je to malé a nestojí to veľa, ale pokiaľ má dať do auta skoro 30.000 eur, tak už pozerám napr. po superb alebo passate, čo sú oproti tomu autu nebe a dudy...


