v reakcii na vystrelenie rakiet som položil otázku - vzlietli už F-16? odpoveď sme rýchlo dostali - vzlietli.... a teraz je otázka iná - idú bojovníci za mier a demokraciu palestínskeho ľudu robiť intifádu (nemajú prašule, tak musia útočiť, aby ich izraelci v mene mieru a lásky poriadne vybombardovali a na základe toho sa uskutoční darcovská konferencia, na ktorej dostanú bubáky od svojich netrpiacich, ale lenivých bratov) alebo to bola len sranda tlupy magorov v štýle, čo urobia izraelci?


