Charles a Camilla sú najzamilovanejší
nie, že by som si bral k srdcu slová trnavského biskupa.... reálne mojím biskupom je vypasenec sečka.... ale v jednej veci má pravdu - ak to chce tento štát niekam dotiahnúť, tak musí fungovať morálka v praxi vo všetkých úrovniach riadenia tejto džamahírie a čaputka určite svojím životom a názormi má od toho ďaleko.... v čom vidí zjednotenie? v tom, že jediným zjednocujúcim momentom jej kampane je - len že by to nevyhral harabín, kotleba a niekto od fica? to je málo na to, aby zastávala pozíciu prezidenta.... pri kiskovi sme sa zjednotili, aj napriek tomu, že je úžerník... dnes už je aj daňový podvodník (ale toto viem ešte prehliadnúť, lebo firmy si niektoré veci zle vysvetlila, zaplatila penále a pokuty bez prieťahov, nie ako bašternák a kočner, pre mňa je to uzatvorené), ale čo je horšie, je aj pozemkový podvodník, spojený s mafiou a možno sa dozvieme ešte ďalšie veci.... a čaputová má tiež za ušami...