Iba ukrajinské táranie...
Iba ukrajinské táranie...
https://topwar.ru/205440-zelenskij-prizval-u…
Ešte meveďa nezabili, ale už na jeho kožu pijú -:))
Ozval sa tupý kretén -:))
"Pirule" zeres ty i s tym zlelenym fetakom, ostatni pouzivame pilulky :-))
No, vrecka si tu mastia jednoznacne Amici...
Zeleny fetak hovori predsa vzdy pravdu :-)) Pouc sa :-))
On predsa v bunkri aj svieti, aj kuri :-))
Boje v Chersone :-)) Ved ho Rusi zavcasu opustili a Ukrajinci ho vari prazdny "dobyjali" ??
Nielen zdravotnictvo, i ostatok znicil, narod uz ocenil jeho kvality...
Len ci mu dali do ruky aj mikrofon :-)))
Panu velvyslancovi sa to nepaci, lebo Rusi bombarduju...cela pravda je, ze Amik prisiel o kseft v atomke :-))
Ani netusi, co tara, ťuťo hlupy...
Uvaha hodna americkeho trolla :-))
Oni ostreluju iba vlastne jadrove elektrarne :-))
Ale nemecke rakety tu mame zase :-))
Aj my sme zabudli na nemecky fasizmus a koncentraky ???
Madarsky minister sa stara o zaujmy vlastnej krajiny. Co je na tom cudne ?? Ze nesleduje zaujmy USA ??
A ukrajinske taraniny je pocuvat dovolene ??
Pomahal si mu ??
Odporúčame