Pre ludi na Slovensku ten vysledok prieskumu nie je sokujuci, skôr ocakavany :-))
Pre ludi na Slovensku ten vysledok prieskumu nie je sokujuci, skôr ocakavany :-))
USA to spravili na konci vyhratej vojny,aby to vyskúšali...
A prečo na to prisiel Edko s duchárom až teraz ??? Doteraz spali ??
Ten nad tebou povedal, že sú tam novinári z celého sveta, ktorí to potom tára -:)))
Aj teba :-)) A kde ťa nájdu, v osade :-))
Volodymyr Zelenskyj žiada flotilu námorných dronov, aby eliminoval ruské útoky z Čierneho mora...
Už mi to pomaly začalo chýbať :-)) Európania, Amíci, rýchlo sa skladajte :-))
No pekne a to duchár Krajčí s Edkom Hegerkom vyhrali voľby len predvčerom a dnes im je to už všetko jasné ??? A kde boli doteraz za dva a pol roka :-)))
Uz jej mas pre dnesok dost ;-))
Uz sa zase minuli :-)) Ved uz v marci nemali byt :-)) Nepleties si to ??
Ak bude ohrozeny, tak ich aj pouzije. Amici to uz raz spravili i bez vlastneho ohrozenia :-))
Ty musis v tej krcme i spavat, kazdeho tam posielas :-))
Zabudol si dopisat kolko toho poslali...
Bojuje, ale nie sam...
Ved to robia Rusi na Ukrajine...
Ta odbornicka sa mozno dozije ( ak bude mat stastie) aj 70-80 rokov. Som zvedavy, co napise potom :-))
Ako povedala Angela: wir schaffen es... Otazka je dokedy :-))
Ak niekoho Fico "obral" o dôchodok pan Zemko, potom nas banky, pri tych svojich urokovych sadzbach okradaju o uspory
denne. Nejako sa o tom nehovori, ale oni "oberaju" vsetkych , nielen dochodcov...Je to tak preto, lebo kvalitny hrac potrebuje partnerov, ktorych moze obrat. Kto nehra, nevyhra, ale este nikdy nevyhrali vsetci...Aj akciove fondy potrebuju zivitelov a donorov...
Odporúčame