Veru tak, svet sa prestava spravat podla americkych zakonov...
Veru tak, svet sa prestava spravat podla americkych zakonov...
Pekne hlupy komentar, nic sa nestane, ani nic nekonci, iba zomrela starenka v slusnom veku...
Nejako sa o tom nehovorí otvorene, ale v príde pripojenia spomínaných území k Rusku, môžu Rusi v sebeobrane použiť všetky druhy zbraní a celú armádu na obranu svojho územia...
Prave to robis ty :-))
O Ukrajincoch taketo dôverne informacie nemas ??
Myslis vo Vietname, Iraku, Syrii ???
Ked dochodcom pridali 1,3%, inflacia bola 11,8%. Ked im na buduci rok pridaju 11,8, bude 14 % ... Stastnejsi sa doziju i 2% inflacie, ak im rok predtym zdvihnu dochodky o cca14% ??? Pri tomto tempe inflacie by bolo realne ratat upravy dochodkov vzhladom na inflaciu aspon dvakrat do roka... Inak je to len bezhlave lepenie
Ukrajina posiela do vojny samych inzinierov ??
Náš truľko zase po dva a pol roku vlády na niečo prišiel-:)
Polsko se podílelo i po boku Hitlera na zničení Československa jako samostatného
státu a po boku Německa, Maďarska se Polsko přiživilo na odtržení kusu
československého území. A to pouhý rok před "oficiálním" začátkem druhé světové
války, kdy byl náhle "obětí" "Paktu Molotov-Ribbentrop"
4. Pakt o neútočení s Polskem, Hitler oficiálně ukončil 28. dubna 1939
5. Proto, zničení Polska pro Sovětský svaz vypadalo takto: jeden rusofobní režim
zničil druhý rusofobní režim. Stalin neměl žádný důvod pomáhat Polsku. Navíc -
SSSR měl oficiálně zakázáno poskytnout jakoukoli pomoc, Rudá armáda měla zákaz
vstoupit na území Polska (což bylo dojednáno během návštěvy anglo-francouzské
delegace v Moskvě v srpnu 1939).
Ono to až také jednoduché nie je. Poľsko sa tiež zúčastnilo na delení Československa
:
1. Polsko nebylo vůbec svou orientací protihitlerovské. Naopak - 26. ledna 1934
Polsko, jako PRVNÍ z evropských států podepsalo smlouvu o neútočení s Hitlerem.
Jmenovala se - "Pakt Pilsudsky - Hitler".
2. Polsko bylo připraveno spolupracovat s Německem na agresi proti SSSR. To je
důvod, proč všechna opevnění byla postavena v Polsku... na hranici se Sovětským
svazem. Na hranici s Hitlerem nebylo postaveno nic jiného, než týlové sklady, což
opravdu pomohlo Němcům v porážce polské armády na podzim 1939.
3. Po mnichovské dohodě Polsko, jako spojenec Třetí říše, získalo solidní kus
Československa. Hitler - Sudety, Polsko - okres Cieszyn. (Český Těšín).
Hlupe teliatko Sipos sa zase prejavil ako "expert" a taraj :-))
Naliaty...
Co je na tom zvratene ?? Ze sluha naroda tara pod vplyvom drog ???
Myslim,ze specialna operacia skoncila, Rus zacne poriadnu vojnu o zivot, sluhu naroda vojna zacina bavit, ved nejde o jeho zivot :-))
Sam od seba, ha-ha-ha :-))
Odporúčame