Takze podla Sluhu naroda Ukrajinci este stale len upevnuju svoje postavenia. Zaujimalo by ma, dokedy to budu upevnovat, az do Kyjeva ??
Takze podla Sluhu naroda Ukrajinci este stale len upevnuju svoje postavenia. Zaujimalo by ma, dokedy to budu upevnovat, az do Kyjeva ??
Odpisat jednoducho napriklad cesky, alebo nemecky, rakusky- to by bolo asi privela :-)) Zese to bude jedna z prvych veci, ktoru bude treba opravovat po tychto babrakoch...
Skor Litva zmizne z mapy sveta, ako Kaliningrad zmrzne :-))
Olafovi nieco doslo o rozdeleni sveta na dva poly :-)) Pani, to je šiška, on to zbadal az teraz :-))
Tak a bez ruskeho plynu a ropy nam bude este lepsie :-)))
A co da chudak Matovic Pavlinke :-)))
Rady pre blbečkov...Este chyba, zalozit si zahradku, pestovat svinu no a nechlastat :-))
O nejakej 100 € rataju akademici ako sialeni. Preratali uz aj vpyv cien ropy, a odstavok plynu na HDP ?? A kde to zobrat, ked to uz nebude ?? Kde sa vlastne vytvori hodnota, ktoru teraz rozdelujeme ? Asi naozaj sa spolahneme len na Matovicove a Hegerkove vizie ? Uz teraz vyzeraju otrasne...
Rusi uz predtym zakazali vyvoz zlata. Okrem toho ako mienia zastropovat rusku ropu, ak ju neodoberaju ??My ju zatial odoberame a nas Edko ju nevie zastropovat :-)) Mozno pojde na skolenie, hlupacik :-))
No a ak neminul a len si pytal :-))
To su Matrtajovi volicib:-))
Starostovia Berlina, Viedne a Madridu si zatelefonovali s falosnym Klickom, ako so "starostom" Kyjeva :-))
To nepochopis :-))
Šašovič zacina podplacat svojich nominantov, statnu spravu :-))
Od strachu dobyli Severodoneck a za chvilku, ak ich strach neopusti, dobyju i Lysicansk :-))
Litva j v tomto pripade iba stekajuci pes...Podobne, ako Slovensko. Len si navravaju, ako s tymi Rusmi zatocia, ale im samym sa zatoci hlava. Nam sa uz zacina tocit a to este len zaciname s krizovou situaciou...
A nas Matrtaj ma aky zlepenec :-))
Odporúčame