Mna by zaujimalo stanovisko mladeho Horskeho, nedavno vypisoval, "Ako obnovit dôveru v media " :-)) Teraz onemel ???
Mna by zaujimalo stanovisko mladeho Horskeho, nedavno vypisoval, "Ako obnovit dôveru v media " :-)) Teraz onemel ???
Aj na vesmirnu stanicu Amikov a inych kozmonautov vynasali lanami :-)))
To mas isto direkt z Londyna :-)))
Take mnozstva mozu zacat nosit v kybloch :-))
Makoovi zrusili za "spolupracu" dve obvinenia, o tom je vzacne ticho:-)) Staci dobre nabonzovat a hned si nevinny. Na do Dubaja na dovolenku mozes ist, vsak Danielito :-))
Autor nepriamo priznal,ze ide o "zasluzeny" pokles popularity. Skusa co-to zvalit na Smer, ale ludia nie su hlupi, vidia "prechmaty" a spravania prezidentky. Do buducich volieb nebude lepsia, bude to len stat viac penazi a miesto nejakeho vedca "mistrika" :-))
Takze celych "10%" ??? No Rusi maju po chlebe, ale my tu iba pomrzneme :-)))
Je zaujimave, ako tisicky km od bojiska tomu britski "experti" rozumeju :-)) Cim su dalej, tym sa tomu viac rozumeju :-))
To vsetko tu uz raz bolo: Rusi zautocia dalej na Europu, dajte zbrane, ziskame vsetky uzemia nazad...opakuje sa a straca uzemia...
Hlavne Duleba s Meseznikovom tomu rozumeju :-)) A uz sme sa davno nepytali na buduci vyvoj " odbornika" dôchodcu Macka :-)))))
V podstate ma pravdu, desiatky rokov sme jazdili bez airbagov, ale nikdy bez ropy :-))
Sluha naroda nevaruje, strasi...
Bol raz jeden americky minister obrany, ktory pred desiatkami rokov, v case studenej vojny, s vykrikom "Rusi idu" vyskocil z okna. Tento britsky general by sa mal na podobny osud pripravit asi tiez :-)))
Toto mala byt nedelna chvilka komedie so sasom ??
Nemci zacinaju pocitovat nedostatok ruskeho plynu. A to ho pouzivaju len zo 40 %. Som zvedavy, kedy sa preberieme my, ked ho pouzivame z 90%. Nejaka truba z EU vymyslela, ale nedomyslela sankcie....
Nic sme neurobili :-)) Ty zijes niekde v Pacifiku ...
Odporúčame