Cenzura u Rusov, cenzura u Ukrajincov ( nesmu oznamovat, kde ich Rusi zasiahli raketami) no a samozrejme u nas, ved sme tu vsetci demokrati a navzajom sa obvinujme zo zakazov, navzajom sa vychvalujme, kto je vacsi demokrat :-))
Vychvalujme uspechy Ukrajincov, o ruskych uspechoch prezieravo čusme, ved sme predsa objektivni :-)))
Otrasne informacie a zastierania, celkom otvorene ...


