Celkom pochopiteľne, čo na tom Češka nechápe ??
Celkom pochopiteľne, čo na tom Češka nechápe ??
Orbán to Sluhovi národa už vysvetlil, stará sa len o záujmy Maďarska...
Okrem Bidenovho syna chce pri rom zarobit na Ukrajine i Mikulec s O-lajnom ;-))
Hlupemu Edkovi zabudli dat pokyny...
Zda sa, ze Europa a Slovensko s plynom, ropou a sankciami domachrovali. Ak nechame konat a recnit takych debilkov ako je Edko Sprostacik, Simecka dokonca v EU parlamente, hlupak Miklos, ťapa Remisbaba - mame sa na co tesit...
Chvalabohu, že sa nezhodli, niekto musí mať i rozum. A náš Edko Pletko čo tam natáral, neprizná sa ???
Skutočnosť, že IT spoločnosť Allexis nespôsobila štátu škodu, ale zisk, potvrdil už druhý znalecký posudok. Tentokrát ho vypracovala Slovenská technická univerzita a úplne tak vyvrátila narýchlo pripravený posudok prokuratúry pripravený človekom bez znaleckého certifikátu,“ vyhlásili advokáti.
No, ale Lipšic to vie lepšie :-))
No jo, kšeft je kšeft, však páni ??A lepšie, ak ho má kamarát z Blavy, ako niekto z východného Slovenska. Veď to voľajako obkeciame -:)))
Vdaka sankciam, Rusi zacnu uctovat plyn v rubloch. Von Layenova sa uz nechala pocut, ze to neprichadza do uvahy. Ak to neprichadza do uvahy, nebude plyn a vsetci, vcitane Znepokojenych matiek, budu velmi rychlo spokojni. Plynu nebude. Osoba v pionierskom palaci uz nechala instalovar tepelne cerpadla. Aby znizila zatazenie uhlikom. My ostatni budeme radi, ak budeme mat sancu kurit aspon uhlim, drevom a starymi topankami :-))
Rusi na taketo nezakonne kroky najdu odpoved. Jedna z moznosti, o ktorej uvazuju, je znarodnenie zahranicnych firiem.
A plati to i na trnafskeho kretena a jeho vyroky, pripadne plesiveho Nadka ??
V bezpeci, ako Mariupol :-))
O tom nas presvedcil pluk Azov, nositel fasistickych symbolov a tetovani ako SS :-))
Arestovyca by som vobec necitoval, iba sa strapnuje. Ukrajinci mali este pred dvoma dnami zautocit pri Kyjeve, i pri Izjume, tam je to naopak, utekaju...A pocuvat Zelenskeho, ako "poucuje" celu Europu, je uz vrchol...A to neschvalujem rusku "specialnu operaciu", ale nemusime byt ani ulisnymi prijimatelmi Zelenskeho napadov...
No prosim, dalsi taraj, ale nejaky rozum by som od predavaca vodky ani necakal...Nepracital si manual od silnejsich :-)
Podla ich reci uz mali byt pod Moskvou:-)
Odporúčame