Štyri -:)))
Rusi hlásia, že Zelenský už 2 dni nie je v Kijeve a vraj vládne orgány ušli do Poľska...Možno nám to Matišak z Anglánom z Londýna doupresnia -:)))
S niekym si ma pleties, dilino :-))
Do nedavna opatrenia voci korone ako hrom, potom spokojne otvorime hranice, nikoho ani nenapadne merat niekomu teplotu na cele, o ruskach ani nehovorim. Zdravy bracha stale zavrety, uz pomaly mesiac v dome dochodcov...Lebo covid :-)) Je toto dezinformacia ??
Corona pride na Slovensko sama, s utecencami :-))
No a uz je to tu, kto neskace, nejde s nami :-)))
Neobhajujem Ukrajincov, ktori v Odese upalili par desiato ludi r.2014
Minske dohody mali vsetko vyriesit...Len to nejako za 8 rokov nestihli, tak to Rusko riesi inak...
Rusi nehodlaju bojovat v mestach. Rozkrajaju Ukrajinu na drobne a bude jednotlive mesta izolovat od dopravy a zasobovania. To potrva dlhsie, ale bude to menej krvave ako boje v mestach...
Ved preto tam prisli nie ??Radsej vysvetli, preco Zelensky chce zrazu rokovat o "neutralite" ....
Zatial sa bojuje v Kijeve a nie v Moskve :-)))
4500 mtrtvych Rusov a 200 Ukrajincov :-))) Tak naco ta panika ??
Takze magor sa citi pri peniazoch, ked pytaju dochodcovia a ostatni kvoli inflacii, tak sa tvari nasprostasto :-)))
S pomocou Remisbaby,tej je to jasne uz dnes :-))
Takze to zacina fungovat :-)) Prve lode so skvapalnenym plynom z USA uz su na ceste...Ved o to slo od sameho zaciatku. Vzdame sa "dobrovolne" lacneho ruskeho a kupime, cely stastny, americky :-)))
Tie slova pocul len Satyricom, natrcal usi :-))
Najprv chcel rokovat o bezpecnostnych zarukach, teraz, ked uz su v Kijeve, to nukaju samotni Ukrajinci :-)))
Odporúčame