Pajaci mohli poskakovat pred Paskovym domom, i pred Bonaparte, pred Bencikom sa to nesmie :-)))
Pajaci mohli poskakovat pred Paskovym domom, i pred Bonaparte, pred Bencikom sa to nesmie :-)))
Lipšicovu aj Hamranovu, ty ťuťo :-))
Aj ty si dosiahol milnik s Matrtajom :-))
RVTS vyvodi dosledky voci svojmu redaktorovi za neprimerane vyjadrenia, Lipsic sa svojich hulvatov a vagabundov, za ich chrapunske vyjadrenia, zastava ... Radsej to hlupaka uz tu nedavajte, uz raz dal striekat na ludi vodu ...
Aj Šulo-mafian ho volil, prave sa priznal :-))
Prockovci :-))
Uz radsej nedavajte taraniny tohoto zabijaka...Borci z NAKA mozu vsetko, aj napadat slovne sudcov :-)))
Este raz a pomalsie, problem je v technickom rieseni pohonu, nie v paragrafoch. Technicky problem nevyriesil nikdy ziadny pravnik....
Aka polemika :-)) Jano Leši je strojny inzinier, ktory sa roky zivi automobilizmom. Kiča je pravnik, ktory sa zivi paragrafmi. Problem je v technickom rieseni pohonu a motorov, nie v paragrafov.
Ved to uz par krat zopakovali, kde ty vlastne zijes :-))
Bush s Blairom boli v pripade Iraku este debilnejsi, nespominas si :-)))
Slaboduchy je Zelensky, s vlastnymi ludmi rokovat nezacal doteraz, len s kanonmi a bombami. Rovno by chcel rokovat s Putinom :-)) V Moskve uz bol kde-kto, ale co by tam robil komediant Zelensky ?? O minskych dohodach nepocul ??
Chcel si povedat ukrajinsky prezident, ale mas pravdu, s vlastnymi rokovat nemoze, len rovno s Putinom :-))
Takze o sucasnej situacii v policii sa nema hovorit "lebo Fico " :-)) Uvaha primitiva ...
Matovic kradne ...
Na stíhačky si zabudol, aj na Matrtajove precentá :-))
Vtedy bola inflácia 8%, drahý plyn ,elektrina ????
Odporúčame