Obrovský potenciál vidíme v existujúcich prevádzkach a podnikoch, ako sú Elektrárne Nováky či Vojany.
To sú všetko uhoľné elktrárne -:)))
Obrovský potenciál vidíme v existujúcich prevádzkach a podnikoch, ako sú Elektrárne Nováky či Vojany.
To sú všetko uhoľné elktrárne -:)))
Čo tam po nejakom žrádle, vidíš, že tu sú ľudia ochotní nakupovať aj drahý americký plyn,niektorí nezbadali ani 8 % infláciu, hlavne,že vypisujú hlúposti, to im sype -:)))
Chumaji, ciaľavedome ste zabudli na trnafského blba :-))
Doteraz sme kupovali transportéry od Maďarov, alebo Rumunov ??
To preto tak tuho vypisuješ, dobre platia, sype ti :-)))
No, ak chápeš svoje, to je v pohode, len si to neškrab -:))
Ako prezidentka na klimatickú zábavu do Londýna :-))
Ako niekedy ikarusmi :-))
Takže "len" osem krajín ponúklo...Nás to hádam už ani nemusí zaujímať, veď my to len zaplatíme -:))) Nakoniec sú v ponuke už aj rumunské,maďarské a španielske, slovenský zbrojársky priemysel sa zmôže už len ukázať niečo na výstavách ?? Sme predsa naďsvetový....
Ako povedal premier Podrztaska, my sme to tu uz vyriesili davno, ostatni nas len dobiehaju -:)) N o nezasmejete sa ???
Ten tvoj "pologramotny muzik" postavil Rusko na nohy po ozranovi Jelcinovi, ak toto nie je kriza, preco dement Biden ohlasuje kazdu chvilu jej zaciatok ??
A Biden nepije ?? Kazdu chvilu ohlasuje nejaku vojnu... asi je len dement :-))
Isto si ho potesil, bude v tarani pokracovat dalej :-))
16.2. zacala vojna, alebo si len dedko odgrcol ??
Kedze 16.2. vojna nezacala, ako som predpovedal, pokracujem v tarani dalej... Biden v.r.
Aaale, snazi sa, snazi, verim, ze to bude este lepsie :-))) Taku ťapu sme tu este nemali :-)))
Zaax a Remisbaba, to je podobna uroven :--))
Uz si nacisto osprostel ? Ved trnafsky blazon hovoril "len" o 7 miliardach, a sam zatal za dva roky sekeru vyse 10 miliard :-)))
Medvede napadaju ludi, diviaky behaju uz aj po Bratislave. Vypasenemu Budajkovi mozno medvede chybaju v Horskom parku ale v Liscom udoli, aby nieco pochopil. Nechcete od tejto vlady nieco privela :-)))
Ved si pozri Matelkove vresky pred volbami, ty nestastnik :-)))
Odporúčame