Pravdaze neplanuje, este by to mohol ustavny sud zbabrat a popliest si pokyny spoza plota :-))
Pravdaze neplanuje, este by to mohol ustavny sud zbabrat a popliest si pokyny spoza plota :-))
Nezatazuj Predavaca vodky takymito "hlupostami", on ma ine starosti :-))
Peniaze urobili zazraky pri prezidentskych volbach, spoliehaju sa na ne i teraz :-)))
Ktovie, kolko popili v kaviarni :-))
Uz si tam, spolu s Matelkom v cvohause :-)))
Dve prehrate vojny Madarom stale nestacia ??
A ty mas dojem, ze my ho kupujeme lacny ???
Dve prehrate vojny ti stale nestacia :-))
Prieskum robeny v bratislavskej kaviarni, ofca :-)))
Priezkum robeny v bratislavskej kaviarni, ovca :-)))
Preco sa jej teraz vzdavame ???
A Matrtaj s Gymesim mu pritom aktivne pomahaju :-)))
Obaja ste usli z cvokhausu :-)))
Aj tebe harasi :-))) Slota chcel sednut do tankov, kde si bol vtedy so svojimi "opravnenymi" narokmi :-)))
Podrztaska sa rozhodol zatarat, pletie si dojmy s pojmami. Ako obycajne. EdkoPletko,zase si poplietol vsetko, a uz vobec to mas nejako domiesane. Ktoze u nas rozhoduje o osude Ukrajiny, ty trpacik. Poplietol si si politiku USA s politikou opozicie....Radsej chod predavat vodku...
Kazda krajina ma pravo rozhodnut sa...Aj 44% Slovakov ma nejake pravo, prinajmensom na nazor. Co to tara tento pisalek, aj s prezidentkou ??? Myslia si ,ze len oni maju pravo na taranie ????
Rozprasila sa sama,vlastnou neschopnostou a hlupostou :-)))
Odporúčame