O tych prasatach ?? Ty si to este nepocul ???
O tych prasatach ?? Ty si to este nepocul ???
Celkom presna analyza cinnosti koalicie. Len sa cudujem, ze si svoje aktivity nepresunul uz teraz, za vlady terajsich hňupov...Naco cakat do volieb ? Buduca vlada moze byt len lepsia bez ohladu na to, kto bude premierom.....
Aj Vlcan so svojimi predrazenymi svinami uz radsej cusi :-)))
Hlupacik, na ukor koho stupaju Ficove preferencie ?? Noze kukni na zmrdove :-)))
Fico rastie a vladna koalicia sa boji uz aj referenda. Zadlzili stat ako blbi, bezdomovca spravili ministrom financi, mali by nast tych 7 miliard, co udajne ukradol Fico... Ale blazon z tt sa tvari ako nezamestnany kostolnik :-)))
A kde je tych 7 miliard co naklamal trnafsky zmrd ?? Teraz sa ides vyhovarat na volicov, ked chcu volit radsej Fica,ako toho blazna z TT ???
Tak kde je tych ukradnutych 7miliard ??? Trnafsky zmrd si ich poplietol s vlastnym vysokym statnym dlhom :-)))
Vyvoj preferencii nasvedcuje, ako zufalo tarate :-))
Aj ked Podrztazku preplesne vlastna zena, pride NATO :-)))
Preco si necital cely clanok, chmulo ??
A na tie tresty reagovala, ako vy ?? Pride na ten vybor ??
Fico mladsi patri do lepsej rodiny, ak na taky byt nemas, potom si si tuto kapitalisticku spolocnost pomylil s niecim inym. Skus si najprv preverit, ako prisla k bytu napriklad Todova, vtedy si sa necudoval...
Mozno predvolaju i prezidentku, co robila v krajine, kde platia este stredoveke fyzicke tresty :-))) Ak nie ju, mohol by nam to vysvetlit "bystrooky" Šeliga :-)))
No, to je predsa Pravda-hdm :-)) Jenoducho sa hanbi podpisat za taku somarinu ....
Odporúčame