Cudujem sa,ze este Cernaka nepustili z basy, kazdu chvilu sa nejaky teply flek objavi, isto by sa nieco naslo :-)))
Cudujem sa,ze este Cernaka nepustili z basy, kazdu chvilu sa nejaky teply flek objavi, isto by sa nieco naslo :-)))
Tak ako doteraz, samo...len na testeroch ktosi zarobil :-)))
Mohli by aj ministrov, predsa trh vsetko vyriesi, naco su tam :-)))
Lidl da aj jednu cenu v letaku a inu v obchode :-)))
Škoda, mali pockat, ked pandemia zmizne, potom by bolo vidno ucinnok tejto uzasnej kampane :-)))
Mozno aj trochu viac :-))
No, ked ty vysvetlis, preco sa na hitlerovskej olympiade zucastnili "demokraticke" USA :-)))
No dakujem pekne, ak mam pocuvat Repu, to uz je naozaj "sila ducha" :-))) A nabuduce zase "politologa" Lenca, to bud zase sila :-)) Niekoho normalneho tam uz nemate ??
No a teraz je ta doba, ked by mal trkvas Šulo vysvetlit, ako to trh vyriesi. Lebo zatial sa vsetko iba pravidelne zdrazuje, no ale taky Šulo predsa vie svoje, preco by sa mal on, alebo vlada do toho miesat :-))) Asi predsa len cakaju na defenestraciu, alebo "lebo Fico" ???
No predsa nejakemu supakovi Šulovi je to uplne jasne-trh vsetko vyriesi :-)) A preto si kupil ranc v Australii, ak by to trh predsa len nevyriesil, ujde tam...
Takze mafia funguje, je predsa "naša", zvykajte si :-))
Debo hlupy, este aj tvoja krasavica povedala, ze je to zle :-))
Odporúčame