Smradov :-)))
Porisko zase volaco vyveksloval :-)))
Takze dcera mi na navstevu nemoze prist, namiesto toho si mozem ist zaspievat medzi infikovanych do kostola :-)))
Dalsie protiustavne triky, Kolik je na to asi odbornik :-))
Poriskovi otvorili vleky skôr, nesnazil sa zbytocne :-))
Šašo z tt niekoho niekam v manevroval :-)) Iba ak Repu, na pisanie repovin :-)))
Kazdy debil, vcitane teba, by rad nasiel plnu spajzu :-))
Ceny stupaju, inflacia rastie, dochodcom pridame 4-5 € mesacne, v raste vykonnosti hospodarstva sme po 30 rokoch dosiahli Rumunsko, v unii sme na druhom-tretom mieste odzadu, v parlamente nie je ziadna chut hovorit o cenach energii a zdrazovani...Ine staty sa rozhodli povinne ockovat zdravotnikov, policajtov, ozbrojene zlozky... My ideme hovorit o "uzasnom" 300€ prispevku pre dochodcov...To jednoducho neuveris...
Su staty, ktore rozhodli, ze sa povinne musia ockovat zdravotnici, policajti atd. My sirenie virusu zvalime na dochodcov a riesime to ich podplatenim :-)))
Ktovie, ci v cinskej "diktature" maju takyto paragraf.Ak ano, Kolik to isto opajcoval od nich :-)))
Privelke ulohy si nalozil na tychto ťuťkov :-)))
Po dvoch tyzdnoch ziadny ucinnok. Preco potom dalsi tyzden? A potom zase dalsi ?? Kde sa vlastne pandemia siri , v skolach, fabrikach, alebo v domovoch dochodcov ?? Obavam sa,ze "odbornici" to ani netusia...
Uz tu naozaj niet vaznejsej roboty len senilnymi zakonmi zachranovat tuto imbecilnu koaliciu ?? Trnafsky pako vyhlasil, ze ma atomovu bombu, bol to hoax ?? Evidentne. Pojde do basy ?? Predseda parlamentu sluboval byty. Hoax ako vysity..
Preco si vynechal trnafskeho blazna :-))
Ty si radsej skusil marisku :-)))
Po dvoch tyzdnoch nefunguje a po troch vari bude :-))) Predlzovat budeme do marca ?
Odporúčame