Si ozraty :-))
Si ozraty :-))
...takeho blba :-))
Zase bez tabletiek :-))
Tchorčok ma starosti :-)) Rusi su na vlastnom uzemi, daleko od USA, Amici po celej Europe blizko ruskych hranic. Čo tu Tchorčok nepochopil ???
Ksichti z tohoto hnutia by mali povinne byvat v jaskyniach a pouzivat len kolobezky, ziadne zapalky :-)
Takze ak pojdu spokojne vo stvorstupe, ako maju zvykom, treba len vydrzat ??
Edko pletko, poplietol zase vsetko. Ved aj na pandemiu sme mali byt dobre pripraveni :-))) Teraz su im uz aj biskupi dobri :-))
A preto nie su ventilatori a sestricky v nemocniciach ??? Nemoze za to predsa len Fico ???
Suhlas, ale Nummi je len slaboduchy taraj, sice usilovny, ale blbec...
Toto mala vlada riesit na jar, v lete. Vtedy sme ale boli na pandemiu udajne "dobre pripraveni". Ukazuje sa to ako taranie, zacinajuce v prezidentskom palaci a konciace vo vlade. Dnes chybaju ventilatori, a vraj i zdravotnicky personal. Nuz nechapem, naco mame vladu, i ministra zdravotnictva, naco bola dobra "ockovacia loteria", na ktoru sme vyhodili peniaze, namiesto investovania do zdravotnictva.
Toto mala vlada riesit na jar, v lete. Vtedy sme ale boli na pandemiu udajne "dobre pripraveni". Ukazuje sa to ako taranie, zacinajuce v prezidentskom palaci a konciace vo vlade. Dnes chybaju ventilatori, a vraj i zdravotnicky personal. Nuz nechapem, naco mame vladu, i ministra zdravotnictva, naco bola dobra "ockovacia loteria", na ktoru sme vyhodili peniaze, namiesto investovania do zdravotnictva.
:-)) zabudli dopisat, ze slimaka mozno rozpucit aj nohou :-))
Dnes som dostal uz druhu SMS, kde ma nejaky NZCI upozornuje na to, ze je lockdown. Inak bysom to mozno ani nezbadal :-)) Zda sa,ze nielen niekde "zmizli" plucne ventilatory, ale niekto i zabudol vypnut sms-kovy automat:-)))
Nuz co, spravne povedane:Zabudol vôl, ze telatom bol...Lenze tych volov je v nasej vlade trosku privela...
Hej, pride i 4.vlna, tato banda trkvasov nam vydrzi, opat budeme perfektne pripraveni, potom pridu problemy, za ktore bude zodpovedna opozicia. Lebo Fico, to trnafskemu smradovi sluzi uz dva roky, len pandeemia funguje :-)))
Trnafsky blazon pre istotu zvalil vsetko na opoziciu. O neschopnosti koalicnych trkvasov cusi ako mulica. Stary blaznov trik, nic nove...
...a Tabak je vari fit :-))
Odporúčame