Zavierali chudakov z opozicie, ktori klamali ??
To, co vytykali Kalinakovi, idu zaviest sami -:)) Neuveritelni kreteni a sviniari...
Len si porovnaj vysku statneho dlhu a potom nieco vyhlasuj.. O inflacii uz ani nehovorim, lebo Fico si nahradil debilnym lebo covid...
Uz vidim tie davy dochodcov, stojacich v rade na upravu nechtov a kadernictiev :-)))
Mali dat ockovat proti covidu uz pred piatimi rokmi, vsak :-)))
Oligarcha je pochvala,alebo nadavka ?? Chudak Kiska nie je oligarchom -:)))
Padol ?? Netaraj, odstupil, tebe ppadla tehla na hlavu -:))
A co ma v naplni, abr farba siat ladila s ruskom ???
Teraz je to vari lepsie, ked je tam Sulova nevesta, alebo zat :-)))
Nemali sa na to opytat Ustavneho sudu, alebo rovno Mazaka :-))) Pytat sa ludi na taketo neustavne otazky, no hrôza:-)) Hradna pani sa no to predsa opytala, i ked je prezidentkou aj tych vyse 60 % :-)))
Jedna otazka pre Matisaka: co by robit europske ozbrojene sily v Afganistane, alebo Kabule ??
Este aj ziarovky vybrat, doporocuje zasnezeny rypak :-)) Zemanova je nieco otrasne, jezibaba...
Ked moze byt mafian predsedom parlamentu, ministrom clovek ktory podvadzal a klamal a to nie iba jeden, premierom predavac vodky, ked sme prezili lockdowny i blaznove atomove bomby, preco by sa Fico nemohol dohodnut s Pelem ????
Odporúčame