haha ... oldčetrhend nevie, že ak ľudia nerobia, odvody neplatia a nemá na lekára ... a o chvíľu ani na policajta ... nebude ho mať kto chrániť ... potom na učiteľa - ale ten mu nechýba ... a aby boli deti vzdelanejšie, zruší polrok vyučovania .... a potom povie učiteľom, začo chcete peniaze, veď ste nerobili ....
atď ... ale hlúpi národ si hlupáka na čele zaslúži .... a pol roka budete makať na kapitalistov za polovicu ....

