... zatiahneme to všetci .. v daniach, v odvodoch ... a v cenách .... všetko zdražie ... narastie DPH ... a spoplatnia všetko, nie len vlaky a autobusy, ale aj poplatky u lekára, poplatky v školách .... obedy zadarmo zmiznú ... cigáni budú drzejší ... ako aj politici ...

