Aké je to "pravidlo"? Nenechať cez noc veci na pláži? .... a čo ak je to "obsadenie" menej než 10% z plochy? ...
Ja chdievam do Turanje, tam som sa s tým nestretol ... pár uterákov alebo karimatiek v noci, ale ráno pobrežie relatívne prázdne. Ráno, okolo 7:00 sme si položili uteráky, slnečník i kreslá, jedno plávanie, potom raňajky v apartmáne, a potom zase na pláž .... veď v poplatku 2HKN na deň - 24 hodín - musí byť pre mňa rezervovaný kúsok pláže .... veď by som ináč tam ani nešiel ....


