špinavci ... nič iné nemožno povedať ... špinavci ...
Matišák je "čistý" ... veď on napísal odpovede ... že sú bízke fašistickej ideológii ... to ho nezaujíma ... veď priniesol iba to, čo odznelo ... z úst americkej novinárky ... to, že podsúva a fabuluje, pridáva, čo Trump nepovedal, straší .... jednoducho goebelsuje .... zatajuje ... veď ohavovci vlani bez vyhlásenia vojny zhodili cez 26 tisíc bômb ... na cudzie územia .... to nie je tretia vojna???? .... alebo 133-tia americko-demokratická?
že sa táto zgerba nehanbí ... vraždia a budú o morálke kázať ....


