Im nejde o to, aby sa neplytvalo .... im ide o to, aby sa vybralo čo najviac ... a ani nezákonný prenos povinnosti im v tom brániť nebude..... to mám ja robiť prácu daňového úradníka??? v čase, keď platím výpalné eufemicky nazvané "Licencia"????
Žiadne preverovanie nepripustím ... keď výjdem z obchodu a ma zastavia, tak budem tvrdiť, že som to mal so sebou, keď som tam vošiel ... a budú musieť dokázať, že som to tam kúpil a zaplatil .... a do tašky mi nemôže nazrieť ani predavačka .... a to právo nedostane ani úradník ........
Ten názor s Talianskom a Chorvátskom .... veď tam chodím pravidelne ... kecy a kecy ....


